back to top
20.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Australia

Kryeministrja e Australisë, Gillard u drejtohet emigrantve…

Kryeministrja e Australisë, Gillard u drejtohet emigrantve... dhe nji shënim që ndoshta ia vlen të lexohet... 
 Fjalimi kryeministres së Australisë: Julia Gillard drejtue emigrantve

 Imigrantët, dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.