back to top
13.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Austin Warens

Prolog për të bukurën dhe fjalën artistike – nga Anton Çefa

Prolog për të bukurën dhe fjalën artistike nga Anton Çefa Qenia dhe qenësia e artit qëndron tek kuptimi dhe vlerësimi i vlerave estetike dhe fillimisht...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.