back to top
26.5 C
Tirana
E shtunë, 18 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Altar

Alda Merini

“Dhe kështu... t'kam pritë që t'ringjalleshe dhe prej bari t'baheshe altar, po si krejt altarët edhe ti paske qenë prej guri...”

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.