back to top
31.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Alba Kepi

Samiti i heshtjes! – nga Alba Kepi

  Samiti i Diasporës - 23 Nentor 2023 Samiti i heshtjes! nga Alba Kepi Dita e arbëreshëve, parada e shqiptarëve në diasporë, turizmi, shkollat Shqipe, sipërmarrës emigrantë, profesionistë...

Një lajm që kaloi pa vëmendjen e duhur – nga Alba Kepi

Një lajm që kaloi pa vëmendjen e duhur nga Alba Kepi Ka një lajm që kaloi pa vëmendjen e duhur politike, mediatike, publike, show analitike,...

Nga Komisia Letrare Shqipe e 1916 te Pirro Misha – nga Alba Kepi

Nga Komisia Letrare Shqipe e 1916 te Pirro Misha nga Alba Kepi Vendosa të rifreskoj regjistrimin në Bibliotekën Kombëtare. Sapo ngjit shkallët qetësia e mendimet të pushtojnë...

Misioni u kry! Dështoi qytetaria, morali e profesionalizmi – nga Alba Kepi

Misioni u kry! Dështoi qytetaria, morali e profesionalizmi nga Alba Kepi Vota në Kukës nuk qe një garë politike e as elektorale. Vota në Kukës qe një...

Sanremo 2023 – T’i themi pak të vërteta na pëlqejnë o jo! – nga Alba Kepi

Sanremo 2023 - T'i themi pak të vërteta na pëlqejnë o jo! nga Alba Kepi Këngët dhe pesë artistët finalistë i cili tani do të votohet nga...

Një skandal i rradhës i qeverisë – nga Alba Kepi

Një skandal i rradhës i qeverisë nga Alba Kepi Rreth 500 mijë euro para të thata të ofron puna “e ndershme” si Drejtoreshë kabineti në Ministri,...

Vetëvritet gazetari Kastriot Myftaraj… – Opinione dhe rrëfime mbi Kastriot Myftarajan

Vetëvritet gazetari Kastriot Myftaraj... Opinione dhe rrëfime mbi Kastriot Myftarajan Informacion paraprak Më datë 07.07.2022, rreth orës 12:55, në lagjen “Ali Demi”, dyshohet se është vetëhedhur nga...

Vila e turpit ose si po projektohet ruajtja e historisë komuniste – nga Alba Kepi

Vila e turpit ose si po projektohet ruajtja e historisë komuniste nga Alba Kepi Pasivë, pa shpirt e emocion, lexojmë këtë vendim fat, ku të...

Udhë të mbarë Fjalës së Lirë… nga Adriatik Riza Dosti Themelohet Unioni i Gazetarëve Shqiptarë Profesionistë të Diasporës… [UGSHPD]…

Udhë të mbarë Fjalës së Lirë... nga Adriatik Riza Dosti Themelohet Unioni i Gazetarëve Shqiptarë Profesionistë të Diasporës Me 6 qershor 2021, përmes një takimi në...

“Isha e lumtur për diferencën time…” – nga Alba Kepi

"Isha e lumtur për diferencën time..." nga Alba Kepi Mes meje dhe të gjithë anëtarëve të familjes time nuk ekzistonte një gënjeshtër e zbukuruar.  Historia jonë qe historia e qytetit tim.  E...

Sulejman Lleshi – Tironsi i Kosovës – nga Alba Kepi

Sulejman Lleshi - Tironsi i Kosovës nga Alba Kepi   Më 14 gusht të këtij viti, drejtori i dikurshëm i gjimnazit të Gjakovës, antikomunisti Sulejman Lleshi...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.