back to top
29.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Agim Krajka

Kur harrohet ajka e një shoqërie… nga Marsida Najdeni

Kur harrohet ajka e një shoqërie... nga Marsida Najdeni Kushtuar Profesor Gëzim Kaceli, krijuesi i dhjetra valleve folklorike Shqiptare… dhe jo vetëm Atij… m.najdeni Gëzim Kaceli ishte...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.