back to top
20.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Afrim Hysenaj

Ela, vajza nga Pokleku së cilës serbët në 1999 ia dogjën familjen – nga Afrim Hysenaj

Ela, vajza nga Pokleku së cilës serbët në 1999 ia dogjën familjen nga Afrim Hysenaj Shkurt e thërrasin Ela. Vetëm për 14 vjet të jetës së saj...

23 vjetori i Masakrës mbi Deliajt në Abri të Epërme! – nga Afrim Hysenaj

23 vjetori i Masakrës mbi Deliajt në Abri të Epërme! nga Afrim Hysenaj 26 Shtator 1998 - 26 Shtator 2021 Si janë sot Deliajt? Ç’ndiejnë e si...

Marie Shllaku – Shote Galica e Shkodrës – nga Hamdi V. Thaçi

Marie Shllaku  - Shote Galica e Shkodrës nga Hamdi V. Thaçi Marie Shllaku ishte bashkëpunëtorja më e afërt e prof. Ymer Berishës, themeluesit të “Besës...

Vrasja e 16 vjeçarit, Driton Nasuf Hysenajt Abri e Epërme – Gjurmët e krimeve serbe – nga Afrim Hysenaj

Vrasja e 16 vjeçarit, Driton Nasuf Hysenajt ne Abri e Epërme - Gjurmët e krimeve serbe nga Afrim Hysenaj Për shkak të luftimeve të ashpra në Abri...

Bota e personazheve dhe ngjarjeve në librin “Gjurma t’nji ditari të djegun” – Trilogjia e jetës – Shkodra e Lazër Radit – nga Afrim...

Bota e personazheve dhe ngjarjeve në librin “Gjurma t'nji ditari të djegun” - Trilogjia e jetës - Shkodra e Lazër Radit nga Afrim Hysenaj Për pasionantet...

Në pritje të botimit të Trilogjisë së Lazër Radit – nga Afrim Hysenaj

Në pritje të botimit të Trilogjisë së Lazër Radit nga Afrim Hysenaj Reflektim mbi librin "Mjegullnaja e nji kohe të largët" Prej afro 10 ditësh kam përfunduar...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.