back to top
22.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

Marilyn Monroe (1926 -1962) – Këshillë

Gazeta

Marilyn Monroe (1926-1962)
Marilyn Monroe (1926-1962) 

“Jo, s’asht pamja ajo që godet, po mënyra si shprehesh…

s’asht trupi ai që pëlqehet, po mënyra si e lëviz atë…

s’asht fiziku ai që josh, por mënyra e sjelljes së nji njeriu…”

 

Related Images:

More articles

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Portali Radiandradi.com, prej 11 vitesh dhuron kontribute të përditshme në shumë fusha të kulturës, historisë dhe vlerave shqiptare. Herë pas here siti ka nevojë për mirmbajtjeje, rikonstruktim si dhe rikonceptim në formatin letër. Për ta mbajtur këtë punë shumvjeçare, ndër më seriozet dhe më të lexuarat që të vazhdojë aktivitetin bëhet e domosdoshme mbështetja e lexuesve.

Jozef Radi

Redaktor i Radi & Radi

Artikujt e fundit

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.