back to top
27.5 C
Tirana
E hënë, 20 Maj, 2024

Jozef Radi – Rrëfe diçka tanden

Gazeta

Jozef Radi 2000
Jozef Radi 2000

“I adhuroj dëshmitë e vogla…

sepse pa u kuptue ato bahen heroizmat ma t’mëdha të jetës së përbashkët…!”

Related Images:

More articles

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Portali Radiandradi.com, prej 11 vitesh dhuron kontribute të përditshme në shumë fusha të kulturës, historisë dhe vlerave shqiptare. Herë pas here siti ka nevojë për mirmbajtjeje, rikonstruktim si dhe rikonceptim në formatin letër. Për ta mbajtur këtë punë shumvjeçare, ndër më seriozet dhe më të lexuarat që të vazhdojë aktivitetin bëhet e domosdoshme mbështetja e lexuesve.

Jozef Radi

Redaktor i Radi & Radi

Artikujt e fundit

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.