back to top
15.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024

Georg Wilhelm Friedrich Hegel (1770-1831) Racionalja

Gazeta

Georg Hegel (1770-1831)
Georg Hegel (1770-1831)

“Çka asht racionale asht edhe e vërtetë,

çka asht e vërtetë asht edhe racionale…”

Related Images:

More articles

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Portali Radiandradi.com, prej 11 vitesh dhuron kontribute të përditshme në shumë fusha të kulturës, historisë dhe vlerave shqiptare. Herë pas here siti ka nevojë për mirmbajtjeje, rikonstruktim si dhe rikonceptim në formatin letër. Për ta mbajtur këtë punë shumvjeçare, ndër më seriozet dhe më të lexuarat që të vazhdojë aktivitetin bëhet e domosdoshme mbështetja e lexuesve.

Jozef Radi

Redaktor i Radi & Radi

Artikujt e fundit

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.