back to top
24.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Georg Wilhelm Friedrich Hegel

Georg Wilhelm Friedrich Hegel (1770-1831) Racionalja

“Çka asht racionale asht edhe e vërtetë, çka asht e vërtetë asht edhe racionale...”

Georg Wilhelm Friedrich Hegel (1770-1831) Ma i Miri

“Shumkush dëshiron dhe mbahet si t'jetë ma i miri i kësaj bote... Ai që asht ma i miri, e shpreh kët botë të vetën,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.