Chateabriand

0
14
Jozef Radi 2000
Jozef Radi

“Thjeshtësia vjen nga zemra, naiviteti vjen nga mendja…!

Related Images:

Artikulli paraprakFashizmi Dhe Fryma Shqiptare – Vangjel Koça
Artikulli tjetërOdisea Elitis

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.