Albert Einstain – Jeta

Albert Einstein (1879-1955)

Albert Einstein (1879-1955)

“Ka dy mënyra me e jetue jetën.

Njena të shtyn me mendue se asgja s’asht nji mrekulli,

dhe tjetra të shtyn me mendue se gjithçka asht nji mrekulli…”

 

Ju mund të ndiqni çdo përgjigje për këtë term nëpërmjet RSS 2.0 feed. Ju mund të lini një përgjigje , ose Ndiqni nga faqja e juaj. Kategoria: Aforizma e ditës  Etiketat: ,

Lini një Përgjigje

Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook