back to top
23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Albert Einstain

Albert Einstain – Jeta

“Ka dy mënyra me e jetue jetën. Njena të shtyn me mendue se asgja s'asht nji mrekulli, dhe tjetra të shtyn me mendue se...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.