back to top
9.5 C
Tirana
E premte, 19 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Zvicra

BBC për Shqiptarët e Zvicrës… dhe nji penelatë refleksioni…

BBC për Shqiptarët e Zvicrës dhe nji penelatë refleksioni... j. r. Mbas pak orësh do të jemi dëshmitarë të përplasjes midis së shqipeve të Zvicrës...

Ottmar Hitzfeld – 100 mijë marka për fëmijët e Kosovës Sulejman Gashi


Shaqiri show... dhe Zvicra në turin tjetër - Sulejman Gashi
 Ottmar Hitzfeld - 100 mijë marka për fëmijët e Kosovës Në vitin 1999, Ottmar Hitzfeld...

Vehbi Skënderi: 4 poezi nga libri “Zvicra, Shqipëria ime”

Vehbi Skënderi: 4 poezi nga libri "Zvicra, Shqipëria ime"   Çfarë u mungon këtyre rrugëve Unë nuk po e kuptoja dot, çfarë u mungonte këtyre rrugëve...

Në hulli të historisë Mustafa Merlika – Kruja (1942)

Në hulli të historisë... nga Mustafa Merlika - Kruja (1942) Konferencë e mbajtun më 22 nëntor 1942, në Theatrin Savoja në Tiranë... Shokë, Në këtê lokal e bash...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.