back to top
13.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Zamir Gjurgji

Kameleonët e neosovjetizmit – Globale do të jetë kjo botë e re! – nga Zamir Gjurgji

Kameleonët e neosovjetizmit - Globale do të jetë kjo botë e re! nga Zamir Gjurgji Për Mit’hat Frashërin, Partia vjen pas Shqipërisë, për T. Ballën Partia,...

A është globali lider arrogant, prepotent, përçmues, egocentrik, kokorosh, smiracak, lajkatues, flirtues… psikopat? – nga Zamir Gjurgji

A është globali lider arrogant, prepotent, përçmues, egocentrik, kokorosh, smiracak, lajkatues, flirtues... psikopat? nga Zamir Gjurgji Ish-kryeredaktori dhe botuesi i “Foreign Policy”, Moises Naim, ka detajuar e...

Babai, gjermanishtja dhe sapuni me vaj ulliri Rrëfimi i së dielës – nga Zamir Gjurgji

Babai, gjermanishtja dhe sapuni me vaj ulliri Rrëfimi i së dielës nga Zamir Gjurgji “Nuk kam ç’të bëj. As si Fadil dhe as si Parti” -...

Enverizmi i konvertuar në sorosizëm dhe Ungji i Markut – nga Zamir Gjurgji

Enverizmi i konvertuar në sorosizëm dhe Ungji i Markut nga Zamir Gjurgji Ka nje orvatje diku foshnjarake, deridiku dredharake e parazitare; e shumëkund djallëzore për ta...

Shuku i letrës dhe pikëlotja e babait… nga Zamir Gjurgji

Shuku i letrës dhe pikëlotja e babait... nga Zamir Gjurgji homazh në ditën e baballarëve “Sa herë që të duhet të ndërrosh rrobat, vari te të palarat...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.