back to top
23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Vija e Gjelbërt

Shënime historike mbi Mbretërinë e Israel-it 2000 vjet para Krishtit dhe rithemelimi i shtetit etnik izraelit (1948-2024) – nga Klajd Kapinova

Autori i shkrimit Klajd Kapinova Shënime historike mbi Mbretërinë e Israel-it 2000 vjet para Krishtit dhe rithemelimi i shtetit etnik izraelit (1948-2024) nga Klajd Kapinova Israel - Genesis “Nëse...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.