back to top
21.5 C
Tirana
E shtunë, 18 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Vehip Hoxha

Gjimnazi “Zosimea” në Janinë dhe shqiptarët nga Gëzim Bullaku

Gjimnazi “Zosimea” në Janinë dhe shqiptarët nga Gëzim Bullaku “Zosimea”, shkollë e nivelit europian Shkolla e Mesme Gjimnaz Zosimea në Janinë (Gre. Zosimaia skoli -...

Doli libri: “…Duke i kujtuar, më dridhet zemra!” – Neriman Hoxha

“...Duke i kujtuar, më dridhet zemra!” - Neriman Hoxha Doli nga shtypi libri me kujtime i Neriman Hoxhës “...Duke i kujtuar, më dridhet zemra!”, botim...

Lirim Biçaku – Në toka të pashkelura, gjen lule të paprekura!

Lirim Biçaku - “Në toka të pashkelura, gjen lule të paprekura...!” ish i përndjekuri politik, piktori Lirim Biçaku intervistoi Albert Zholi Jeta e tij ka...

Savra – Monamour! nga Jozef Radi (2012)

Savra - Monamour! nga Jozef Radi Të nderuem miqtë e mi, Prej sot dhe herë mbas here ka me vazhdue nji rubrikë shkrimesh nën...

Ata, veç sa e fshikin jetën tonë… nga Jozef Radi

Ata, veç sa fshikin  jetën tonë... nga Jozef Radi Në kujtim të Vehip Hoxhës Ka njerëz që veç sa e fshikin jetën tonë... e brenda...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.