back to top
20.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Universiteti i Oxfordit

Po sikur të bënim modelin irlandez për historinë! – nga Ndrek Gjini

Po sikur të bënim modelin irlandez për historinë! nga Ndrek Gjini -Kolë Bibë Mirakaj (1899-1968), ka punuar mësues, kryetar komune gjatë qeverisjes së Fan Nolit dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.