back to top
13.5 C
Tirana
E premte, 19 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Tuneli i Llogarasë

Probleme të Vlorës dhe deputetët ushtarë të partive – nga Gëzim Zilja

Probleme të Vlorës dhe deputetët ushtarë të partive nga Gëzim Zilja Janë gjithsej 12 deputetë të qarkut të Vlorës, dy të Foltores, një i PD-së zyrtare,...

Diskriminimi i qeverisë së sotme ndaj Veriut të Shqipërisë – nga Mal Berisha

Diskriminimi i qeverisë së sotme ndaj Veriut të Shqipërisë  Monizmi krahinor nga Mal Berisha Disa ditë më parë filloi një debat në rrjetet sociale rreth shpërpjestimit...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.