back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 14 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Rrapi Mino

1994 – Gjyqi ndaj nomenklaturës së lartë komuniste

1994 - Gjyqi ndaj nomenklaturës së lartë komuniste Gjyq sa “për t’u hedhur hi syve” shqiptareve Arjanit Çela ka dënuar me qindra njerëz me vdekje, dënohet vetëm...

Kujtesë për betejat për dekomunistizimin të shoqërisë Shqiptare – nga Muhamet Omari

Kujtesë për betejat për dekomunistizimin të shoqërisë Shqiptare nga Muhamet Omari Duke lexuar shumë postime rreth dekomunistizimit të shoqërisë postkomuniste shqiptare ku shfaqen idera, ankesa, teknika se si duhesh...

Fati i dy intelektualëve dhe jo vetëm i tyre Vasil dhe Petraq Xhaçka – nga Gazmend A. Bakiu

Fati i dy intelektualëve dhe jo vetëm i tyre Vasil dhe Petraq Xhaçka nga Gazmend A. Bakiu  -Në vitet ‘30 e deri në gjysmën e parë të...

14 Dhjetori, Dita që ndryshoi Fatin tim nga Mirush Osmani

14 Dhjetori, Dita që ndryshoi Fatin tim... nga Mirush Osmani Sot është 14 dhjetor 2014, dhe unë përkujtoj jo pa entusiazëm ditën më të Shenjtë të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.