back to top
25.5 C
Tirana
E premte, 24 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Roland Qafoku

45 mijë letra anonime, për mos t’u marrë “Nobeli” shqiptar – Opinione rreth një shakaje që ndokush e merr mjaft seriozisht

45 mijë letra anonime, për mos t'u marrë “Nobeli” shqiptar Opinione rreth një shakaje që ndokush e merr mjaft seriozisht Dodë Mëlyshi Thuhet se 45 mijë letra...

E bardha e Ernest Koliqit i veshur me të bardha – nga Roland Qafoku

E bardha e Ernest Koliqit i veshur me të bardha nga Roland Qafoku Kjo është një fotografi jo shumë e njohur për google. E kam botuar...

Historia e 9 kryeministrave të Kosovës, nga Hashim Thaçi te Avdullah Hoti – nga Roland Qafoku

Historia e 9 kryeministrave të Kosovës, nga Hashim Thaçi te Avdullah Hoti nga Roland Qafoku Dy shtete, dy qeveri dhe dy histori të kryeministrave. E gjithë historia...

Zbulohet pas 100 vjetësh, lutja e 9 studentëve shqiptarë dërguar Presidentit Wilson

Zbulohet pas 100 vjetësh, lutja e 9 studentëve shqiptarë dërguar Presidentit Wilson “Zoti President, ju lutemi, merreni këtë komb fatkeq nën mbrojtjen tuaj! Zbulohet pas 100 vjetësh...

“Historia e 33 kryeministrave të Shqipërisë” nga Roland Qafoku – Mehdi Frashëri

“Historia e 33 kryeministrave të Shqipërisë" nga Roland Qafoku Ka dalë libri i gazetarit Roland Qafoku “Historia e 33 kryeministrave të Shqipërisë, nga Ismail Qemali tek...

Grid Rroji dhe Servet Pëllumbi përballë me Katovicën

Grid Rroji dhe Servet Pëllumbi përballë me Katovicën Katovica, (e Ramiz Alisë) e publikuar para do kohësh në sit... pati nji “boom” lexuesish dhe pëlqyesish......

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.