back to top
31.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Primo Levi

Krimet e komunizmit dhe pse Lushnja ishte qytet i veçantë – nga Gazmend Kapllani

Krimet e komunizmit dhe pse Lushnja ishte qytet i veçantë nga Gazmend Kapllani Autoriteti për Informim mbi Dokumentet e ish-Sigurimit të Shtetit 1944 -1991, ka...

Për të mos i lënë vetëm në arenë mes bishave! Përse sulmohet Visar Zhiti? – nga Gazmend Kapllani

Për të mos i lënë vetëm në arenë mes bishave! Përse sulmohet Visar Zhiti? nga Gazmend Kapllani* “Nuk është e rastësishme që Visar Zhiti sulmohet vazhdimisht...

Mllefi i historisë – Elona Caslli & Boualem Sansal

Mllefi i historisë - Elona Caslli & Boualem Sansal "...Si dielli që nxjerr jashtë tepricën e energjisë me shpёrthime sporadike dhe fantastike, edhe historia hera-herë...

Apel nga SHBA i Sami Repishtit: Jo zgjedhje pa opozitën, jo bojkot primitiv i Parlamentit, si zgjidhet ngërçi

Apel nga SHBA i Sami Repishtit: Jo zgjedhje pa opozitën, jo bojkot primitiv i Parlamentit, si zgjidhet ngërçi Gjendja politike e trazueme, zhvillimi i pamjaftueshëm...

Zani i Ndërgjegjes – refuzon Heshtjen – nga Sami Repishti

Zani i Ndërgjegjes - refuzon Heshtjen   nga Profesor Sami Repishti Këto vitet e fundit, në Republikën e Rusisë, ka fillue nji lëvizje mbarëpopullore që synon...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.