back to top
28.5 C
Tirana
E shtunë, 18 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Pjerin Ndreka

Buzqeshja parrënueme e Laura Keçit… – Lamtumira të miqve dhe dashamirve të saj

Buzqeshja parrënueme e Laura Keçit... Lamtumira të miqve dhe dashamirve të saj . Kur sëmundja vjen fundi e don t'ju marrë! Çfarë mendoni për të. Cila...

“…kësaj gjuhe i duhet ma shumë shpirt e muzikë…” Elona Çuliq

Në nyjë t'nji bashkpunimi jo fort të lehtë... radiandradi.com - PerShkodren Nji ftese shumë të sjellshme për bashkëpunim me PerShkodren, ju përgjigja me thanë të...

Pesë poezi… të Pier Kolond dhe nji shenim prej Jozef Radit

Pesë poezi... të Pier Kolond dhe nji shenimi vogel Pier Kolond, asht emni artistik i Pjerin Ndrekës, i cili shpesh më ka fut “detyrimin” me...

Falenderim për 10.000 lexuesit… nga Jozef Radi

 Falenderim për 10.000 lexuesit... nga Jozef Radi Falenderim për 10.000 vizitorët e sitit, dhe 30.000 klikimet e tyre Sot, mbas nji pune të gjatë, mbas lodhjesh e sakrificash...

Jo, s’janë të lirë ata që ngrejnë rrethime… Jozef Radi

Jo, s'janë të lirë ata që ngrejnë rrethime... poezi nga Jozef Radi (nga Libri "Fletorja e Vjeshtes") E gjej t'arsyeshme që kët poezi të shkëputun nga...

Në vend t’nji bejte… poezi nga Pier Kolond

Në vend t'nji bejte nga Pier Kolond Tung'jatjeta mor zotni. Piqi kambt nji here n'hi, se kuvendi bahet n'log e jo deg e m'degë, si zog. T'ishte puna degë...

Peticion: Në nderim të Grave dhe Nanave n’Kampet e shfarosjes

PETICION: Shkëlqesisë së Tij Dr. Bujar Nishani President i Republikës së Shqipërisë Pallati Presidencial Bulevardi "Dëshmorët e Kombit" Tiranë, Shqipëri I nderuemi z. President; Ne, të nënshkruemit,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.