back to top
28.5 C
Tirana
E shtunë, 18 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Pashko Camaj

Shlyejni emnin tim, prej poshtërsive tueja! – Letër dërgue Dr. Pashko Camaj – nga Idriz Lamaj

Shlyejni emnin tim, prej poshtërsive tueja! Letër dërgue Dr. Pashko Camaj - nga Idriz Lamaj I përndershmi Dr. Pashko Camaj! Siç e dini, unë (Idriz Lamaj) jam përjashtue...

Vala e përjashtimit të vatranëve të devotshëm nga “lidershipi” mafioz në Vatrën shekullore – Deklaratë e zotit Ramiz Mujaj

Vala e përjashtimit të vatranëve të devotshëm nga “lidershipi” mafioz në Vatrën shekullore. Deklaratë e zotit Ramiz Mujaj Kam shkruar disa herë me parë dhe përsëri...

Askush nuk asht mbi Ligjin, Kanunoren e as Vatrën… – 41 pyetje paraprake nga Serxhio Bitici

Askush nuk asht mbi Ligjin, Kanunoren e as Vatrën... 41 pyetje paraprake nga Serxhio Bitici Jam anëtar i mirëfilltë dhe kontributor i madh prej vitit...

Vatra është institucion që i ka përballuar me punën në interes të Kombit të gjitha rrebeshet e kohrave – znj. Nazo Veliu i...

  E njoh zonjën Nazo Veliu, qysh kur ishte vajzë gjimnaziste në shkollën e mesme 20 Tetori, në Lushnje, po edhe dhe si grua aktiviste...

Shënim nga një vizitë në Zërin e Amerikës dhe në Ambasadën e Republikës së Kosovës në Washigton – nga Frank Shkreli

Shënim nga një vizitë në Zërin e Amerikës dhe në Ambasadën e Republikës së Kosovës në Washigton nga Frank Shkreli Description automatically generated ëith medium confidence See...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.