back to top
14.5 C
Tirana
E premte, 24 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Odiseja

Shqipërimi i Veprave Homerike Iliada dhe Odisea prej Ilia V. Ballaurit nga Thanas L. Gjika

Shqipërimi i Veprave Homerike Iliada dhe Odisea prej Ilia V. Ballaurit nga Thanas L. Gjika Pas botimit shqip të poemave të Homerit prej përkthyesve të talentuar Gjon...

Skeda Biografike e Pashko Gjeçit… Jozef Radi

Skeda Biografike e Pashko Gjeçit... pergatitur nga Jozef Radi Nji itinerar i shkurtë nga Ferri i Dantes... te Ferri i përkthyesit Pashko Gjeçi -1918 - Pashko Gjeçi lind në...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.