back to top
26.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

“Njeriu i rrugës së gjatë”

Muharrem Bajraktari, shembull i rezistencës kundër fashizmit dhe komunizmit* nga Sejdi Peka

Muharrem Bajraktari, shembull i rezistencës kundër fashizmit dhe komunizmit* nga Sejdi Peka Me 26 Gusht të vitit 1946, në kulmin e terrorit komunist në Shqipëri dhe...

Lazër Radi: Njeriu i rrugës së gjatë

 “Njeriu i rrugës së gjatë” Monografi nga Lazër Radi, kushtuar luftëtarit Taf Përvizi. Redaktimi dhe përgatitja për shtyp nga Jozef Radi Botuar nga shtëpia botuese “Liria”,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.