back to top
26.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ndue Marashi

Familja e Bub Matosh Dedndreaj, streha e fundit e rezistencës ndaj instalimit të komunizmit në Nikaj-Mërture! – nga Pllumb Dedndreaj

Familja e Bub Matosh Dedndreaj, streha e fundit e rezistencës ndaj instalimit të komunizmit në Nikaj-Mërture! nga Pllumb Dedndreaj Kjo histori i rrëfyeme prej Pëllumb Dedndreaj, asht...

Ndue Marashi – Bir i Dukagjinit – nga Ndoc Selimi

Ndue Marashi - Bir i Dukagjinit nga Ndoc Selimi "Ora e tij punonte në krahun e dashurisë humane"   -Kam ardhë me takue djalin para se të...

Lasgushi rrëfen diçka… nga Jeta e tij…

Kur jeta lufton me antijetën... nga Jozef Radi E lexoj dhe e rilexoj kët rrëfim të Lirikut të Madh, Lasgush Poradecit... Sigurisht ky ditar...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.