back to top
19.5 C
Tirana
E diel, 19 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Muza

Musine Kokalari (1917-1983) simbol i “Poezisë” dhe i “Bukurisë”… nga Gëzim Hajdari

Musine Kokalari (1917-1983) simbol i Poezisë dhe Bukurisë nga Gëzim Hajdari pjesë e shkëputur nga "Gjëma" - Genocidi i Poezise Shqipe Musine Kokalari (1917-1983) është simboli i...

Jozef Radi pyet Mit’hat Aranitin… eskluzive (1992)

Si mbeta mik me Mit'hat Aranitin... nga Jozef Radi Jozef Radi pyet Mit'hat Aranitin (1992) Mit'hat Araniti dhe Lazër Radi, kanë ndarë bashkë kohë, jetë dhe...

Duke kujtue Musine Kokalarin… Dr. Lazër Radi (1993)

Duke kujtue Musine Kokalarin... Dr. Lazër Radi (1993) Me rastin e 10-vjetorit të vdekjes Ndonëse nji vit ma parë kisha qenë në Romë për nji kohë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.