back to top
15.5 C
Tirana
E diel, 14 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Moisiu

Dy fjalë shpirtërore mbi Nënën Xhevahire Sadria me rastin e udhëtimit të saj për në Botën tjetër… – nga djali i saj Skënder...

Nous sommes très attristés de vous annoncer la perte de notre maman adorée, Xhevahire Sadria (Ahmetaj) survenu le vendredi 20 octobre 2023. Tous les...

Gjashtë poezi nga Lazër Radi Arbëria 1993

 Gjashtë poezi nga Lazër Radi - Arbëria 1993 “...që tash mund të parathuhet, se ai me mjeshtëri prej poeti të vërtetë,  në më të shumtën e...

“Toka e Premtuar” – debat mbi një letër t’Einsteinit Klodi Stralla

Albert Einsteini dhe Bibla Letra e mëposhtme, mban datën 3 Janar 1954, vetëm një vit para vdekjes të tij, ajo është pjesë e një korespondence...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.