back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 23 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Meti Fidani

Dëmshpërblimi… poezi nga Meti Fidani

Dëmshpërblimi... poezi nga Meti Fidani Meti Fidanin, mund ta shohësh duke bërë mure, e duke ngritur çati, duke mbjellur arave e duke u kujdesur për...

Ne bukëshkelurit… At Fishta Poezi Meti Fidani

 Ne bukëshkelurit... At Fishta Poezi nga Meti Fidani Ne bukëshkelurit, ne faqenxirët, At që 50 vjet, u çmendëm pas "të marrit" ne, edhe të vdekur At, s'të...

Xhaxhaica ime e paharruar… nga Meti Fidani

Xhaxhaica ime e paharruar... nga Meti Fidani Të shkruash për familjen Fidani, duhet një libër i tërë, por unë sot desha të shkruaj vetëm për...

Meti Fidani: Kalvari i Familjes Zhuli (tregim i jetuar)

 Meti Fidanin nuk e njoh... Prej disa kohësh, edhe përmes miqësisë që kemi në fb, kam lexuar disa shkrime të tij... dhe jo...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.