back to top
20.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Mërgimi

Të thirremi në rrënjët sepse gjethet i rrëzon vjeshta… – nga Sokol Demaku – Kuvendim me bashkatdhetarin tim në mërgim

Të thirremi në rrënjët sepse gjethet i rrëzon vjeshta... nga Sokol Demaku  Kuvendim me bashkatdhetarin tim në mërgim Çdokush duhet ta dijë se lumturia dhe identiteti i...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.