back to top
24.5 C
Tirana
E premte, 14 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Mel Gibson

Teatri është loja! – nga Ilir Demalia

Teatri është loja! nga Ilir Demalia Dje dhe sot kllounët artistë u fotografuan me Erion Veliajn duke aprovuar shëmbjen e Teatrit Kombëtar. Shqiptarët nuk kanë ideal, shkruante...

Festat e Fundvitit… kolazh… nga www.mondhasan.al

Festat e Fundvitit Kolazh... nga www.mondhasan.al *** E dua bredhin e vitit të ri, të ngulur aty, brenda në det, pranë bregut! Zbukuruar me sardele, cironka...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.