back to top
13.5 C
Tirana
E martë, 23 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Masakra

“Masakra, me knaqë shpirtin e tyne…” nga Fritz Radovani

“Masakra, me knaqë shpirtin e tyne...” nga Fritz Radovani Imz. Jul Bonatti (4 Maji 1874 -  5 Maji 1951) Në 70 vjetorin e përmbytjes së Shqipnisë... Vështirë...

Një këndvështrim jo totalitar për luftën Çelo Hoxha

Një këndvështrim jo totalitar për luftën Çelo Hoxha (standart) Historia e luftës vazhdon të jetë një patate e nxehtë, të cilën pakkush ka guxuar ta prekë...

Koloneli serb: Si u vranë dhe u përdhunuan femrat shqiptare

Koloneli serb: Si u vranë dhe u përdhunuan femrat shqiptare Nga një grup i grave shqiptare të zhvendosura nga Lubizhda e Hasit dhe fshatrat tjera...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.