back to top
31.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Lushnje

Bedra Kaba: Rrëfej jetën time… dhe tuajën (pjesa e II)

Bedra Kaba: Rrëfej jetën time... dhe tuajën (pjesa e II) 27 korrik 2013 Shtator 1977... jam në vitin e tretë të Gjimnazit... dhe do të nisemi...

Cenni biografici sul Dr. Lazër Radi

Cenni biografici sul Dr. Lazër Radi Lazër Radi, nasce il 29 gennaio del 1916 a Prizren (Kossovë), città conosciuta per la famosa “Lega degli Albanesi”...

Si jetuan në t’njëjtin fshat familjet e 5 ish-kryeministrave

Si jetuam në të njëjtin fshat me familjet e 5 ish-kryeministrave nga Ani Jaupaj Menjëherë pas prezantimit, Dylbere Cane, rreth të 80-ave, na tha se...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.