back to top
31.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Luigj Ljarja

Dosja gjyqsore e Prof. Pashko Gjeçit & Prof. Arshi Pipës…

Dosja gjyqsore e... Profesor Pashko Gjeçit dhe Profesor Arshi Pipës... Kur lexon sot dosjen gjyqsore të dy profesorëve të nderuar Pashko Gjeçi dhe Arshi Pipa,...

Skeda Biografike e Pashko Gjeçit… Jozef Radi

Skeda Biografike e Pashko Gjeçit... pergatitur nga Jozef Radi Nji itinerar i shkurtë nga Ferri i Dantes... te Ferri i përkthyesit Pashko Gjeçi -1918 - Pashko Gjeçi lind në...

Pashko Gjeçi, Princi shqiptar n’oborrin mbretëror të Dantes

Pashko Gjeçi, Princi shqiptar në oborrin mbretëror të Dantes Dr. Moikom Zeqo (Koha Jonë 2006) Përkthimi mjeshtror i Dantes, është bërë nga i mrekullueshmi dhe i...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.