back to top
20.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Laura Keçi

Laura Keçi, 16 vjeçarja që u arrestua pse bëri kryqin… – nga Agustin Miraka

Laura Keçi, 16 vjeçarja që u arrestua pse bëri kryqin... nga Agustin Miraka  Laura Keçi ishte vetëm 16 vjeç kur e dënuan e më pas arrestuan,...

Nana me lapidar të padukshëm – tregim nga Irena Balca – bazue n’kujtimet e Laura Keçit

Nana me lapidar të padukshëm tregim nga Irena Balca Bazue në kujtimet e Laura Keçit Dimën 1983. Qafshtamë, Krujë. Male, bor e vorfni shum. Edhe nji...

Letra e Laurës… – nga Fritz Radovani

Letra e Laurës nga Fritz Radovani Lexova lajmin e vdekjes së parakohëshme të Laurës… Po, botoj një letër të Saj. Letra asht kopjue prej origjinalit që më...

Trakti i Laura Keçit dhe dëshmia e saj në hetuesi – nga Kastriot Dervishi

Trakti i Laura Keçit dhe dëshmia e saj në hetuesi nga Kastriot Dervishi Laura Gjeto Keçi, ka lindur në Shkodër më 28.09.1957, dhe ishte nxënëse në...

Buzqeshja parrënueme e Laura Keçit… – Lamtumira të miqve dhe dashamirve të saj

Buzqeshja parrënueme e Laura Keçit... Lamtumira të miqve dhe dashamirve të saj . Kur sëmundja vjen fundi e don t'ju marrë! Çfarë mendoni për të. Cila...

Laura Keçi, 16-vjeçarja e arrestuar nga Banda Komuniste pse bëri kryqin ne vitin 1973 – nga Ani Jaupaj

Laura Keçi, - 16-vjeçarja e arrestuar nga Banda Komuniste pse bëri kryqin ne vitin 1973 nga Ani Jaupaj Laura Keçi ishte vetëm 16 vjeç kur e...

Ja pse u dekorue Shyqyri Qoku – 41 vjet që e ka shkye për gjymtyrësh… nga Fritz Radovani

Ja pse u dekorue Shyqyri Qoku 41 vjet  që  e  ka  shkye  për  gjymtyrësh...   nga Fritz Radovani Në 70 vjetorin e permbytjes së Shqipnisë... (17 Prill 1935 -...

Don Mikel Beltoja… Cilit shekull i përket kjo masakër…? Fritz Radovani

Don Mikel Beltoja... Cilit  shekull  i  përket  kjo  masakër...? Fritz Radovani  40 vjet  që  e  shkyen  për  gjymtyrësh... Në 70 vjetorin e përmbytjes së Shqipnisë... Don...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.