back to top
23.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Kulaku

Si u shpallën 19 kulakë në Rrethin e Shkodrës në 1951… – nga Vasel Gilaj

Si u shpallën 19 kulakë në Rrethin e Shkodrës në 1951… nga Vasel Gilaj Si u shpallën 19 kulakë në Rrethin e Shkodrës, 13 prej të cilëve...

U kthye prap Kulaku… nga Kujtim Cekani

U kthye prap Kulaku… nga Kujtim Cekani Sa larg paskam ikur e sa shumë vite kanë kaluar... Dhe ja, një ditë vendosa të kthehem aty ku të shumtët më...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.