back to top
18.5 C
Tirana
E premte, 14 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Kajo Karafili

Amaneti i gjyshit dhe babait tim, ishte Kavaja – rrëfim nga George Xhumari

Amaneti i gjyshit dhe babait tim, ishte Kavaja rrëfim nga George Xhumari Kjo ështe një foto që nuk mund të harrohet as nga unë dhe as...

Lista e tironasve të egzekutuar, të pushkatuar ose të vrarë në burg dhe rrethana misterioze – nga Marsida T. Najdeni

Lista e tironasve të egzekutuar, të pushkatuar ose të vrarë në burg dhe rrethana misterioze nga Marsida T. Najdeni “Arkiva Online e Krimeve dhe Viktimave të...

Jepini guxim enverizmit tuaj! – reflektim nga Jozef Radi

Jepini guxim enverizmit tuaj! reflektim nga Jozef Radi Është debat i hershëm e i lodhshëm ideja e një komunizmi shqiptar. Unë do të përpiqem të mbroj...

Burrëria trashëgohet… Po ju çfarë keni trashëguar deputeti Blushi?! nga Kujtim Cekani

Burrëria trashëgohet… Po ju çfarë keni trashëguar deputeti Blushi?! nga Kujtim Cekani Letër e hapur deputetit Ben Blushit Përshëndetje, deputeti Blushi! Quhem Kujtim Cekani, dhe jam nga një...

Si vdiqën të internuarit nga uria dhe sëmundjet… Neritan Kolgjini

Si vdiqën të internuarit nga uria dhe sëmundjet Neritan Kolgjini Flet Asije Habili, e mbijetuara e kampeve të shfarosjes në Berat e Tepelenë ‘45-‘51 Kur kam...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.