back to top
18.5 C
Tirana
E premte, 14 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Janis Ricos

Një reagim i Rezart Palluqit ndaj Ilir Mborjes, rreth trajtimit personazheve dhe vlerave letrare…

Shpesh në ndjekje të shtypit, më takon të lexoj edhe debate interesante. Në fakt, debati mbetet nji nga mënyrat më pozitive të qytetërimit të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.