back to top
25.5 C
Tirana
E premte, 24 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ismail Cala

40 vjet më parë… Kur u nda nga jeta Drita Çomo! – nga Ismail Çala

40 vjet më parë... Kur u nda nga jeta Drita Çomo! nga Ismail Çala 19 Shkurt 1981. Të nesërmen e kësaj dite kisha ditëlindjen, mbushja 24 vjeç....

Kur ishim spiunë! – nga Ismail Cala

Kur ishim spiunë! nga Ismail Cala Ju kujtohet kur hekurin e hanim me dhëmbë? Kur flinim me njerin sy hapur? Kur rehatin e kishim shpallur shfaqje të huaj? Kur...

Kryetari i SPAK-ut ish hetues i diktaturës – Opinione rreth figurës së zgjedhur

Kryetari i SPAK-ut ish hetues i diktaturës Opinione rreth figurës së zgjedhur “Nga verifikimet e kryera deri tani rezulton se, shtetasi A.K. ka qenë me detyrë...

Ju urrej! – nga Ismail Çala

Ju urrej! nga Ismail Çala Ju kam urryer qysh kur isha 11vjeç, qysh kur me përzutë si qen nga shtëpia ime bashkë me vëllezërit, motrën...

Notre Damet e mia – nga Ismail Çala

Na e patëm Notre Damen tonë gotike në Vaun e Dejës dhe e hodhëm në erë, francezët e pshtuen prej zjarrmit historinë e tyne. Gjergj...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.