back to top
31.5 C
Tirana
E hënë, 15 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Instituti i Lartë i Arteve

Ndahet nga jeta piktori i njohur… – Ali Oseku më pyeti: E di si vizatoj unë? – nga Visar Zhiti

Ndahet nga jeta piktori i njohur, Ali Oseku Vuante nga një sëmundje e rëndë. Piktori i njohur Ali Oseku është ndarë nga jeta ditën e...

Të vajtova, Ilir, siç vajtohen vëllezërit requiem nga Shpend Sollaku – Noé

Të vajtova, Ilir, siç vajtohen vëllezërit requiem nga Shpend Sollaku - Noé   Lajmi i Shpendit për “Ikjen e Ilirjan Hoxhës” më trazoi shpirtërisht dhe më...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.