back to top
22.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Grida Duma

“A kemi incenerim Erion…’!” – dhe Grida vazhdon e pyet…

"A kemi incenerim Erion...'!" - dhe Grida vazhdon e pyet… A kemi incenerim të mbeturinave Erion, vazhdon me pyetjen Grida Erioni: Mua me shohin njerezit në...

Zonja demokrate, me ju Shqipëria fiton! – nga Aleks Kapllaj

Zonja demokrate, me ju Shqipëria fiton! nga Aleks Kapllaj Jeni ju që përfaqësoni kompetencën, transparencën, ndershmërinë, kurajon dhe përkushtimin në detyrat tuaja institucionale dhe profesionale, duke...

Zonjat e PD-së…!! – nga Ermal Ngjelina

Zonjat e PD-së…!! nga Ermal Ngjelina Të shkruash një listë me emra është punë shumë e lehtë, madje nuk duhet quajtur punë. Por të shkruash një...

“At’ Zefi Pllumi… e mbajta premtimin! Vlera e besës kapërcen edhe vdekjen…”

Keda Kaceli: "At’ Zefi Pllumi... e mbajta premtimin!" Kur vlera e besës kapërcen edhe vdekjen... Intervistë e Keda Kaceli dhënë gazetares Albina Gjergji - Koha Jonë Përkthyesja...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.