back to top
16.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

“Gjyqin Special”

Avokat Muzafer Pipa (1914-1946) -dhe disa komente rreth figurës së tij

Avokat Muzafer Pipa (1914-1946) dhe disa komente rreth figurës së tij U torturua duke përdorur hekurin e skuqur në kockë, veprim që i shkaktoi vdekjen më...

Në Festa Krishtlindjesh me Lazër Radin – nga Thanas L. Gjika

Në Festa Krishtlindjesh me Lazër Radin nga Thanas L. Gjika (Në vend të portretit për kosovarin e pamposhtshëm Lazër Prend Radi) Në sallën shkencore të Bibliotekës...

E fundmja intervistë e Dr. Lazër Radit – Tefta Radi

"Kujtesa më qendroi e fortë..." E fundmja intervistë e Dr. Lazër Radit (Tefta Radi TVSH) (...Kjo asht intervista e fundit e Dr. Lazër Radit... Ishte...

Lazër Radi: “Ndjehem i emocionuem…” Mustafë Xhemaili

 Lazër Radi: “Ndjehem i emocionuem...” nga Mustafë Xhemaili Kur viziton Shqipërinë për herë të parë, (siç kisha rastin unë, në verë të këtij viti), domosdo...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.