back to top
28.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gëzim Petrela

Nand Radi me humoristin e kandshëm tironas Gëzim Petrela

Nand Radi rrefen ngjarje me humoristin e kandshëm tironas Gëzim Petrela... Gëzim Petrela, dikur kish qenë futbollist, dhe më vonë punonte si teknik biçikletash. Ai...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.