back to top
26.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Geraldina Apogny

“Geraldina: Më jepni një mësues qysh nesër…” – nga Ilir Ikonomi

“Geraldina: Më jepni një mësues qysh nesër…” nga Ilir Ikonomi Një foto e rrallë në Tiranë e konteshës hungareze Geraldine Appony, që do të bëhej më...

Shtatorja e Mbretëreshës Geraldine

Shtatorja e Mbretëreshës Geraldine Sot me 1 shkurt, në orën 11, në Qytetin e Tiranës, në Bulevardin “Zogu i I”, sheshi pranë Ministrisë së Drejtësisë,...

Një tabllo e rrallë e ruajtur për gati 80 vite… – nga Jozef Radi

90 vjetori i Mbreterisë Shqiptare, 80 vjetori i Martesës së Mbretit Zog i Parë dhe një tabllo e rrallë e ruajtur për gati 80 vite… nga Jozef...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.