back to top
13.5 C
Tirana
E martë, 23 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Genocidi

At Gjergj Fishta – “Kosova është e Jona…” material nga Paulin Zef Zefi

At Gjergj Fishta - “Kosova është e Jona...” material nga Paulin Zef Zefi (Fjalimi i Atit të Kombit Shqiptar, kur ishte Deputet i Shkodrës dhe Zv....

Ringjallja e Enver Hoxhës nga Frank Shkreli

Ringjallja e Enver Hoxhës nga Frank Shkreli Nuk mjaftonte portreti po duheshin edhe ylli i kuq dhe drapri e çekani të bolshevizmit kriminal stalinian. Turpi...

“Të tregosh që s’ke harruar, do të thotë se po fal!”

 “Të tregosh që s’ke harruar, do të thotë se po fal!” nga Jozef Radi 27 janari “Dita e Kujtesës” “...Kurrë s’do t’i harroj ato çaste kur...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.