back to top
20.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Gegnia

Gegnia – E perkohshme kulturore – artistike! (13- 2020)

Para do kohësh Revista “Gegnia” më ftoi m'u bà pjesë e saj, përmes disa krijimeve të mia. Sigurisht e njifja revistën dhe e kisha...

Koleksioni fotografik i Karlltën Kunit (Carleton Coon)

Koleksioni fotografik i Karlltën Kunit (Carleton Coon) Shqipëria e Veriut në vitin 1929 Janë 42 foto të nji libri të bëra gjatë vitit 1929, janë nji...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.