back to top
9.5 C
Tirana
E premte, 19 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Frederik Ndoci

Debat në “Parlamentin” e Vatrës: Demokracia nuk pret, të autorit Frank Shkreli – Kronikë nga Dalip Greca botuar në gazetën Dielli, Prill 2018

Debat në “Parlamentin” e Vatrës: Demokracia nuk pret, të autorit Frank Shkreli Kronikë nga Dalip Greca botuar në gazetën Dielli, Prill 2018 me rastin e...

“Duje” triumfi shqiptar i këngës që do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion 2023 – nga Albert Vataj

“Duje” triumfi shqiptar i këngës që do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion 2023 nga Albert Vataj Kënga “Duje” me teksti nga Erjona Rushiti, muzikë,Enis Mullaj, interpretuar nga...

Kronika e e rrëzimit të një Diktatori të Bronxtë… nga Leka Ndoja

Kronika e e rrëzimit të një Diktatori të Bronxtë... nga Leka Ndoja Kishin kalue 30 minuta nga rrëzimi i shtatores së bronxtë të Hoxhës. U dhashë...

Reçension a refleksion?! – shfrim poetik nga Frederik Ndoci

Reçension a refleksion?! nga Frederik Ndoci (Këto vargje të "frikëshme" për Zuckenbergun dhe fb-un e tij,  më dënuen duke më bllokue si Frederik për 24 orë!?  S'e di...

Rranja e siguron mbijetesën e nji kombi e të nji qytetnimi – Koncert përkujtimor në Vjenë

Rranja e siguron mbijetesën e nji kombi e të nji qytetnimi Koncert përkujtimor në Vjenë E bukura trashigohet dhe na shqiptarët kudo që jena edhe të...

Ylber Merdani: Ju rrëfej jetën e familjes sime – gjatë regjimit komunist në Shqipëri

Ylber Merdani: Ju rrëfej jetën e familjes sime - gjatë regjimit komunist në Shqipëri Nënën e kisha parë të qante shpesh, por ajo së herë...

Klithma… esse nga Frederik Ndoci

Klithma... esse nga Frederik Ndoci Çfarë ka pro e jo!? Kur thërret Vatra e kur e meriton të thërrasin vatran! A asht e njejta gja?! Sigurisht ndryshon nga personaliteti...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.