back to top
24.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Frank Tashlin

Vdekja e Anita Ekberg dhe nji kuriozitet shqiptar…

Vdekja e Anita Ekberg dhe nji kuriozitet shqiptar... Nderim kujtimit të artisteje te madhe! Anita Ekberg (29 shtator 1931 - 11 janar 2015) Në moshën moshën 84...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.