back to top
13.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ferri

FERRI – Dante Alighieri në përkthimin e Mark Ndojës

FERRI - Dante Alighieri në përkthimin e Mark Ndojës Kanga 24 - Hajdutët dhe ndëshkimi për ta Rrethi i tetë i Ferrit - gropa e shtatë -...

Pjesë nga Komedia hyjnore – Ferri – Përktheu Mark Ndoja

Komedia hyjnore - Ferri - Përktheu Mark Ndoja  Pjesë nga Komedia Hyjnore Urata e mbrames (Dante Alighieri -  Burgatuer, kangë VIII) Ish’ tashma ora qi iu siell dëshirë Voztarve...

Përkthyesi i harruar i Dantes e Homerit… nga Azem Qazimi (2002)

Pashko Gjeçi: Përkthyesi i harruar i Dantes dhe Homerit... nga Azem Qazimi (2002) Përkthyesi i harruar i Dantes dhe Homerit ngrys ditën në harresë, teksa çdo...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.